Mưu sự tại nhân, thành sự tại thiên Člověk míní, Pán Bůh mění.
Únor 2026, max 181M
Když jsem byla malá tak mi vitnamci nevadili … Spíš
Mi nemáme vietnamce rádi, protože s nimi máme osobní zkušenosti
Anonim: Ano, v ČR se někdy dodržují pravidla až moc přísně.
Byli jste už na Sapě?
Hanoj Ha Noi turisti město Hanoi zivot cestopis počasí Saigon život pojišťovna exekuce příběh duch věštec den dětí svátek Sapa webmin instalace install ubuntu úvaha občanství vietnamci čr komunismus komunita