Chó cắn áo rách Pes kouše roztrhanou košili.
Únor 2026, max 181M
Když jsem byla malá tak mi vitnamci nevadili … Spíš
Mi nemáme vietnamce rádi, protože s nimi máme osobní zkušenosti
Anonim: Ano, v ČR se někdy dodržují pravidla až moc přísně.
Byli jste už na Sapě?
tet trung thu svátek rodina život vztahy telefon Viettel Vinaphone mobil pyramida letadlo systémy affiliate výdělek internet web brigáda podnikání vietnamci čr kultura jazyk generace komunismus komunita hotel Košík ČKD kluby svaz organizace válka USA věci Vietnam