O autorovi

Ahoj,

jsem rád, že jste navštívili tenhle blog a zajímá vás jeho autor. Jmenuji se Hai Anh, ročník 86. Přišel jsem sem s matkou v roce 94. Otec tu je od roku 88. Ve Vietnamu jsem chodil do druhé třídy a od příchodu jsem musel chodit do první třídy :P Bylo to kvůli tomu, že jsem neuměl česky.

 

Ve škole jsem "napodoboval" spolužáky a ten jazyk se nějakým zázrakem do mě dostal. Mou jedinou výhodou oproti ostatním mé generace je to, že vietnamštinu stále ovládám perfektně. Sem tam pravděpodobně najdete nějaké chybi/y, vzpomeňte si pak, kdo články píše.

 

Mezi mými koníčky patří četba komiksů, sbírání známků a starých mincí, ping pong, šachy a jako každý jiný - ženy,víno a zpěv. No.. až na to víno to souhlasí, jsem totiž nekuřák a abstinent. Úspěšně jsem dokončil obchodní akademii se zaměřením na počítače a nyní jsem nezaměstnaný, proto volného času mám spousta a budu si je krátit psaním. Cílem webu je, kromě vyjádření mých názorů, sbližování dvou kultur. Sám nějaké ty české přátele mám a vím, že nedorozumění vzniká kvůli nevědomosti.

 

Tak to bude o mě asi všechno. Doufám, že všichni budeme spolu štastně žít v této nádherné zemi.

 

P.S. Kdyby něco, tak mě kontaktujte.

Přísloví

Cá không ăn muối là cá ươn, con không nghe cha mẹ trăm đường con hư

Ryba bez soli je ryba shnilá, dítě neposlouchající rodičů je nevychované

Anketa

Chtěli byste dlouhodobě žít ve Vietnamu?
Ano39% (1678x)
Hlasy
Ne27% (1139x)
Hlasy
Nevím28% (1202x)
Hlasy