O autorovi

Ahoj,

jsem rád, že jste navštívili tenhle blog a zajímá vás jeho autor. Jmenuji se Hai Anh, ročník 86. Přišel jsem sem s matkou v roce 94. Otec tu je od roku 88. Ve Vietnamu jsem chodil do druhé třídy a od příchodu jsem musel chodit do první třídy :P Bylo to kvůli tomu, že jsem neuměl česky.

 

Ve škole jsem "napodoboval" spolužáky a ten jazyk se nějakým zázrakem do mě dostal. Mou jedinou výhodou oproti ostatním mé generace je to, že vietnamštinu stále ovládám perfektně. Sem tam pravděpodobně najdete nějaké chybi/y, vzpomeňte si pak, kdo články píše.

 

Mezi mými koníčky patří četba komiksů, sbírání známků a starých mincí, ping pong, šachy a jako každý jiný - ženy,víno a zpěv. No.. až na to víno to souhlasí, jsem totiž nekuřák a abstinent. Úspěšně jsem dokončil obchodní akademii se zaměřením na počítače a nyní jsem nezaměstnaný, proto volného času mám spousta a budu si je krátit psaním. Cílem webu je, kromě vyjádření mých názorů, sbližování dvou kultur. Sám nějaké ty české přátele mám a vím, že nedorozumění vzniká kvůli nevědomosti.

 

Tak to bude o mě asi všechno. Doufám, že všichni budeme spolu štastně žít v této nádherné zemi.

 

P.S. Kdyby něco, tak mě kontaktujte.

Přísloví

Tiên học lễ, hậu học văn

Zdvořilost nad vědomostí

Anketa

Chtěli byste dlouhodobě žít ve Vietnamu?
Ano34% (7117x)
Hlasy
Ne32% (6625x)
Hlasy
Nevím33% (6896x)
Hlasy