Chó cắn áo rách Pes kouše roztrhanou košili.
Únor 2026, max 181M
Když jsem byla malá tak mi vitnamci nevadili … Spíš
Mi nemáme vietnamce rádi, protože s nimi máme osobní zkušenosti
Anonim: Ano, v ČR se někdy dodržují pravidla až moc přísně.
Byli jste už na Sapě?
život Praha mládež lidové vtipy zlato peníze investice nemovitost medicína byliny léky stolní tenis tráva recept vietnamská kuchyně občanství národnostní menšina Vietnamci v ČR oslava počasí Hanoi Saigon covid virus nákaza epidemie