Ếch ngồi đáy giếng Žába na dně studny
Únor 2026, max 181M
Když jsem byla malá tak mi vitnamci nevadili … Spíš
Mi nemáme vietnamce rádi, protože s nimi máme osobní zkušenosti
Anonim: Ano, v ČR se někdy dodržují pravidla až moc přísně.
Byli jste už na Sapě?
bohatství sen práce psí maso život kamarád smrt nehoda dovolená Vietnam výlet thành phố quang město webmin instalace install ubuntu svátek oslava den počasí Hanoi Saigon den dětí Sapa slovíčka vietnamština online