Chó cắn áo rách Pes kouše roztrhanou košili.
Únor 2026, max 181M
Když jsem byla malá tak mi vitnamci nevadili … Spíš
Mi nemáme vietnamce rádi, protože s nimi máme osobní zkušenosti
Anonim: Ano, v ČR se někdy dodržují pravidla až moc přísně.
Byli jste už na Sapě?
karaoke zpěv pivo chutná hodně vypadá ovoce horoskop osud náboženství protest Čína Praha ministerstvo vnitra studenti lidové vtipy integrace mládež Vietnamci v ČR hostgator hostmonster hosting vps Sapa Vietnam tržnice auto motorka silnice doprava