Ếch ngồi đáy giếng Žába na dně studny
Únor 2026, max 181M
Když jsem byla malá tak mi vitnamci nevadili … Spíš
Mi nemáme vietnamce rádi, protože s nimi máme osobní zkušenosti
Anonim: Ano, v ČR se někdy dodržují pravidla až moc přísně.
Byli jste už na Sapě?
vietnamci čr komunismus komunita hotel Košík ČKD zprávy práce tet trung thu svátek kluby svaz organizace chutná hodně vypadá ovoce Hanoi zivot cestopis cizinci Sapa tržnice menšina rasismus Facebook trend marketing kurz vietnamštiny