O autorovi

Ahoj,

jsem rád, že jste navštívili tenhle blog a zajímá vás jeho autor. Jmenuji se Hai Anh, ročník 86. Přišel jsem sem s matkou v roce 94. Otec tu je od roku 88. Ve Vietnamu jsem chodil do druhé třídy a od příchodu jsem musel chodit do první třídy :P Bylo to kvůli tomu, že jsem neuměl česky.

 

Ve škole jsem "napodoboval" spolužáky a ten jazyk se nějakým zázrakem do mě dostal. Mou jedinou výhodou oproti ostatním mé generace je to, že vietnamštinu stále ovládám perfektně. Sem tam pravděpodobně najdete nějaké chybi/y, vzpomeňte si pak, kdo články píše.

 

Mezi mými koníčky patří četba komiksů, sbírání známků a starých mincí, ping pong, šachy a jako každý jiný - ženy,víno a zpěv. No.. až na to víno to souhlasí, jsem totiž nekuřák a abstinent. Úspěšně jsem dokončil obchodní akademii se zaměřením na počítače a nyní jsem nezaměstnaný, proto volného času mám spousta a budu si je krátit psaním. Cílem webu je, kromě vyjádření mých názorů, sbližování dvou kultur. Sám nějaké ty české přátele mám a vím, že nedorozumění vzniká kvůli nevědomosti.

 

Tak to bude o mě asi všechno. Doufám, že všichni budeme spolu štastně žít v této nádherné zemi.

 

P.S. Kdyby něco, tak mě kontaktujte.

Přísloví

Ếch ngồi đáy giếng

Žába na dně studny

Anketa

Kolik Vám je let?
pod 1831% (780x)
Hlasy
18 - 2515% (389x)
Hlasy
26 - 3519% (483x)
Hlasy
36 - 5017% (416x)
Hlasy
50 a více17% (418x)
Hlasy