Ếch ngồi đáy giếng Žába na dně studny
Únor 2026, max 181M
Když jsem byla malá tak mi vitnamci nevadili … Spíš
Mi nemáme vietnamce rádi, protože s nimi máme osobní zkušenosti
Anonim: Ano, v ČR se někdy dodržují pravidla až moc přísně.
Byli jste už na Sapě?
tradice chování komunikace Hanoi zivot cestopis telefon Viettel Vinaphone mobil šachy Hoang Thanh Trang protest Čína Praha příběh duch věštec Tết Nový rok nemoc léky chutná hodně vypadá ovoce život kamarád smrt nehoda