Cờ vô phong Vlajka bez větru
Únor 2026, max 181M
Když jsem byla malá tak mi vitnamci nevadili … Spíš
Mi nemáme vietnamce rádi, protože s nimi máme osobní zkušenosti
Anonim: Ano, v ČR se někdy dodržují pravidla až moc přísně.
Byli jste už na Sapě?
zprávy zubař lékařství hygiena ministerstvo vnitra studenti leoš středa thajsko ženy stánky prodeje generace Facebook trend marketing život v ČR úvaha Vietnamci auto motorka silnice doprava tržnice přiem Vietnamci v ČR