Ếch ngồi đáy giếng Žába na dně studny
Únor 2026, max 181M
Když jsem byla malá tak mi vitnamci nevadili … Spíš
Mi nemáme vietnamce rádi, protože s nimi máme osobní zkušenosti
Anonim: Ano, v ČR se někdy dodržují pravidla až moc přísně.
Byli jste už na Sapě?
počasí Hanoi Saigon Sapa Vietnam tržnice Čína politika šachy Hoang Thanh Trang národnostní menšina Vietnamci v ČR oslava nemoc léky ryzen AMD počítač gaming pc grafická karta odpověď chẳng idecko display Facebook trend marketing karaoke zpěv pivo