Ếch ngồi đáy giếng Žába na dně studny
Únor 2026, max 181M
Když jsem byla malá tak mi vitnamci nevadili … Spíš
Mi nemáme vietnamce rádi, protože s nimi máme osobní zkušenosti
Anonim: Ano, v ČR se někdy dodržují pravidla až moc přísně.
Byli jste už na Sapě?
počasí Hanoi Saigon nehoda sanitka záchranná služba tet trung thu svátek hotel Košík Vietnamci tržnice Ho Či Min zpěv Dien Bien Phu karaoke pivo manželství sex dětství biografie Košík přiem Vietnamci v ČR protest Čína Praha