Ếch ngồi đáy giếng Žába na dně studny
Únor 2026, max 181M
Když jsem byla malá tak mi vitnamci nevadili … Spíš
Mi nemáme vietnamce rádi, protože s nimi máme osobní zkušenosti
Anonim: Ano, v ČR se někdy dodržují pravidla až moc přísně.
Byli jste už na Sapě?
ministerstvo vnitra studenti národnostní menšina Vietnamci v ČR oslava trh ekonomie HDP peníze cena žebírka přidáme omáčka pánvi kurz vietnamštiny čísla Čína politika kluby svaz organizace moře Vietnam konflik chutná hodně vypadá ovoce